Sattva

Новий 2020 Рік Щура

– 25 грудень 2020 року в 00:03.
Щасливі кольору Щури – золотий, синій і зелений. Слід уникати жовтого і коричневого. Числа: 2, 3, 6, 8. Негативні для року цифри – 4,5 і 9.
Квіткою цього знака китайського зодіаку є лілія будь-якого виду.
Місяць Щури – грудень, самий сніжний період року, тому гризун в китайській традиції пов’язаний з крижаною водою. У числі інших характеристик тваринного – схильність до підступам, інтроверсії і печалі.

2020 року відкриває дванадцятирічний цикл східного календаря. Саме щур першої постала перед Буддою і удостоїлася честі відкривати календар. На сході щур є символом багатства, чистоти, добробуту і доброчесності. Тому в один голос астрологи прогнозують успіх у всіх справах і починаннях. В Індії щур асоціюється з тією Крисою, яка везе бога Ганешу – бога знань і мудрості. В Японії щур є символом щастя, а в Китаї взагалі національним героєм, адже саме щур колись вперше принесла голодуючим китайцям рис. У багатьох східних країнах щур вважається найпопулярнішим символом багатства.

Що принесе рік білого щура 2020?
За китайською міфологією, щур є розумним, цілеспрямованим і терплячим тваринам. Вона знає всі свої переваги і недоліки. Також покровитель року має відмінну пам’яттю. Щур вміє легко прокласти свій життєвий шлях і ретельно проаналізувати кожен свій крок. Зі складних ситуацій вона легко виходить. Щур в китайкою традиції відноситься до стихії води відповідно до давньої теорії про п’ять елементів. Звірка пов’язую зі спокійною, холодною водою або неквапливим тихим дощем. Вода для древніх китайців – символ мудрості і інтелекту. Тому «щур» – розумне, цікаве і обережна тварина. У щура завжди маса оригінальних ідей, вона вміє швидко вирішувати будь-які проблеми. Щур належить до жіночої стихії води ( «інь»), останнього елемента з 10 «небесних стебел», що доповнюють 12 «земних гілок». Китайці пов’язують з нею знання, пам’ять і навчання. У Щури чіпка, як її гостро відточені кігтики, пам’ять. Вважається, що люди, народжені в рік під цим знаком, можуть пам’ятати попередні життя.

Господарі Нового року цікавляться мистецтвом і духовними цінностями. Вони дуже вимогливі до себе і свого оточення. 2020 року білого кольору, тому в наступному році будуть переважати світлі думки і чисті помисли. Згідно зі східним календарем, в 2020 році варто турбуватися про навколишній світ, наповнювати думки добром і робити безкорисливі дії. Щур досить ретельно підходить до своєї і чужої життя, тому буде поважати право кожної людини. Людина, яка хоче жити в мирі та злагоді в Новому році зі східного тваринам – повинен володіти позитивними якостями, бути розважливою і вміти долати перешкоди на своєму шляху. Весь рік повинен бути плідним, тому треба обов’язково при можливості купити квартиру, будинок або машину, якщо це є у ваших планах.

Білий колір Щури – це приємний знак для тих, хто хоче створити міцний шлюб в 2020 році. Рік вдалий для нових починань, переїздів і зміни роботи. Все, за що ви візьметеся – увінчається успіхом. Також, якщо ви перебуваєте з кимось у сварці – це хороша можливість, щоб помиритися і зміцнити дружні связі.Как зустріти рік білого щура 2020? Господиня 2020 року – один з охайних тварин. Тому підготовку до новорічного свята треба починати з генерального прибирання. Особливу увагу в цьому році приділіть вікон: чим чистіше вони будуть, тим швидше ваші справи підуть в гору. Не забудьте вимити сходи: чистий вхід в ваш будинок – запорука успіху і добробуту в новому році. Біла Щур не любить зайвого мотлоху, тому викиньте весь непотріб, який ви не використали протягом всього року. Повірте, в Новому році він вам також не знадобиться. Зробіть порядок в документах. Викиньте непотрібні і списані книжки, прочитані журнали і газети. Зустрічайте 2020 рік з чистого аркуша.

Завдяки живому і товариському характеру, Щур завжди в курсі новин і встигає побувати скрізь, де тільки можна. Новий рік краще зустрічати веселою компанією, з друзями і близькими. Якщо є можливість – вирушайте в подорож, назустріч новим враженням і новорічним пригодам.

Подарунки на Новий рік краще вибирати практичні, які стануть в нагоді в господарстві, адже мишки не люблять дрібничок. Краще, якщо це буде щось з речей домашнього вжитку. Новорічний стіл повинен бути в білих тонах. Нехай на вашому столі буде біла скатертина, біла посуд, біле вино або ігристе шампанське. Для декору можете вибрати металеві свічники і такого ж кольору свічки. На святковому столі повинен панувати достаток. Не забудьте про приманку для щури. На столі має бути зерно, горішки, рис і сири! На відміну від традиційного Нового року 1 січня, рік білої металевої Пацюки настане трохи пізніше – 25 грудень 2020 року о 00: 0

Ми працюємо,

щоб зробити

цей світ кращим

Догори