Sattva

2023 рік – це рік Білого Водяного Кролика

В мультиках цей звір виглядає полохливим і боязким, але люди, народжені в рік Кролика, є сміливими особистостями з легким і живим характером. Вони гнучкі, але в той же час мінливі. Їх продуктивність може змінюватися від настрою тут і зараз. Необхідно відзначити, що 2023 – рік цілеспрямованих і самостійних людей. Вони завжди і скрізь чогось вчаться, вдосконалюють свої знання.

Тварина за східним календарем відрізняється своєю добротою, дружелюбністю, чутливістю, елегантністю, стриманістю, обережністю, ніжністю, але в той же час упевненістю в собі, проникливістю і гнучкістю. Однак така людина буде мати і такі негативні риси: егоїзм, зверхність, упертість. Кролик протегує адвокатам, радникам, секретарам та суддям. Методична і надійна робота для цієї тварини буде найкращим рішенням у професійній сфері. Ці люди — справжні консерватори. Вони вміють передбачати те, що буде далі. Завдяки такій якості їх цінують в сім’ї і на роботі.

З них виходять хороші друзі, які не підведуть, допоможуть у скрутній ситуації. Ще цих людей завжди беруть в помічники. З ними навіть складні завдання вирішуються швидко і легко. Однак вони схильні піддаватися чужому впливу.

Характеристика людей, народжених у рік Кролика
Люди, народжені в рік Водяного Кролика, відрізняються своєю обережністю, вони завжди зважують аргументи, уважно вислуховують кілька точок зору з одного і того ж питання. Завжди виявляють ідеальний варіант для вирішення тієї чи іншої проблеми. Представники цього року — люблячі і ніжні партнери у відносинах. Вони хороші співбесідники, з ними завжди цікаво. Час біжить швидко в компанії з Кроликом. Це романтичний і хтивий коханець. Нестачі в любові ці люди не відчувають.

Для Кролика важливо довіряти комусь, бути в безпечному місці, відчувати від близьких людей ніжність і підтримку. Він відчуває щастя, якщо для свого партнера створює обстановку любові, ніжності, флірту. У сімейному житті вони люблять планувати відпустку, ремонт, вихідні. Охоче діляться, обговорюють свої плани зі своєю другою половинкою. Очікують від коханої людини підтримки, подяки, а також заохочення. Якщо партнер поводиться безсоромно, не виправдовує обіцянок, то Кролик починає замикатися в собі, потім швидко і рішуче рве відносини.

Люди, народжені в рік Кролика, ідеалізують своїх партнерів, вони вважають їх відносини незабутніми і найкращими. Тому будь-які зауваження, нахабна поведінка викликає у господаря цього року сумніви, знижується упевненість в своєму партнері, можливий навіть швидкий розрив відносин. Віддані Кролики хочуть не тільки жити зі своїм партнером, вони активно вникають в його внутрішній світ. Однак людям 2023 року народження буде складно знайти собі супутника життя. Багато хто просто користується ранимістю і ніжністю Кроликів. Тільки той, хто побачить в романтиці багатогранну особистість, буде щасливий з ним у шлюбі. Надійніше партнера не знайти. Особливості способу життя
Представники року Кроліка мають ряд особливостей у своїй поведінці. Водяний Кролик вміє слухати співрозмовника. Може глибоко перейнятися до чужих почуттів. Вони не видають чужі секрети, дбайливо зберігають таємниці. Легко підлаштовуються під настрій навколишнього оточення. Проте довго зважують всі за і проти, перш ніж зробити правильний вибір. Як правило, якщо Кролик приймає рішення, то воно вважається оптимальним в сформованій ситуації.

У роботі така людина – це відповідальний працівник, дуже чемний, може працювати понаднормово. Маючи такі хороші якості, Кролики часто не досягають успіху в кар’єрі. Вони звикли жити скромно, задовольнятися малим. Спокійний і розмірений побут – це їх стихія, вони себе в таких умовах почувають комфортно.

Керівникові необхідно пам’ятати, що його підлеглий буде мати свій погляд і підхід для рішення поставленої задачі. Переконати такого співробітника складно — він погано переносить критику, часто ображається, але не мстить своїм недоброзичливцям. Життєві уроки Кролики проходять «на відмінно», розуміють, що довіряти можна не всім. Тому з дитинства мають невелику кількість друзів, але зате це самі віддані люди. Заради них Водяний Кролик готовий на багато що.

Цей звір — романтик, мрійник і максималіст в любові. Сім’я для нього має велике значення. Домочадці будуть жити комфортно поруч з таким господарем або господинею дому. Як правило, фінансова незалежність потрібна цьому представнику гороскопу для того, щоб досягти заповітних цілей в особистому житті. Він зробить все можливе, щоб його друга половинка і дітки були щасливі.

Найкраще, зустрічати 2023-й в колі сім’ї – тихо, пристойно і передбачувано. Оскільки символ 2023 року — Чорний Водяний Кролик, зустрічати Новий рік можна у чорних, синіх, блакитних, фіолетових, рожевих та червоних кольорах.

Ми працюємо,

щоб зробити

цей світ кращим

Scroll to Top
Догори