Sattva

Про нас

Езотеричний магазин «Sattva» радий вітати всіх відвідувачів нашого сайту. Перебуваючи в самому серці Києва, на Подолі, магазин являє собою перспективну галерею найрізноманітніших за своїм призначенням езотеричних товарів і сувенірів.
Предмети різних культів, ритуальні речі східних традицій, бронзові фігури індуїстських і буддійських божеств, атрибути і сувеніри фен-шуй, книги по езотеричної тематики, товари для магії, пахощі, воскові свічки, етнічна музика та багато іншого зацікавлять представника будь-якої культури. Робота нашого маленького колективу спрямована на любов, розуміння і співтворчість. Реалізація ваших побажань є для нас безперервним стимулом для зростання. Це і є співтворчість. Ми – це Ви!
Основним напрямком нашої роботи є поширення традиції східної культури (індуїзм, буддизм, давня традиція Бон), традиції країн Латино-Американського регіону, Африки, народів Близького Сходу, Таїланду і островів Індонезії.
Такий список географічних напрямків, присутніх в Езотеричному магазині “Саттва”.
Одним з нових напрямків є тема язичництва, представлена ​​старослов’янськими амулетами і тотемами.
Магазин «Sattva» почав свою діяльність з 2005 року, залучаючи поступово все більшу кількість клієнтів і постійно розширюючи свій асортимент. Зараз наш магазин можна назвати супермаркетом езотеричних товарів, так як у нас є практично все що потрібно для реалізації нашими клієнтами своїх цілей в придбанні потрібного товару.
Робота нашого колективу спрямована на задоволення потреб самого упередженого клієнта. Широкий асортимент товарів етнічної тематики і дбайливе ставлення до кожного відвідувача нашого магазину такі ключі успішної роботи на благо всіх клієнтів і відвідувачів.
Відвідавши наш магазин або сайт, ви опинитеся в світі незвичайних предметів і аксесуарів, які залишать незабутні емоції інтересу та почуття гармонії. Наш магазин призначений не тільки для тих, хто займається саморозвитком, майстрів науки фен-шуй, магів, але і для тих людей, яким подобаються красиві автентичні сувеніри з далеких країн. Звичайна покупка завжди стає подорожжю в світ гармонії і душевного спокою для багатьох клієнтів нашого магазину. А для деяких це початок шляху самодослідження завдовжки в ціле життя.

Завжди Вам раді! До зустрічі в «Sattva»!

Scroll to Top
Догори